Rolety Piła Plisy Żaluzje Markizy Shuttersy Wertikale Rolety Pionowe Wewnętrzne Biurowe Rolety Zewnętrzne Antywłamaniowe Elektryczne na Pilota Żaluzje Drewniane Zasłony Rzymskie Rolowane Bramy Garażowe Moskitiery Producent Rolet w Pile Dzień Noc na Wymiar na Zamówienie Chodzież Wałcz Złotów Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Ujście Szydłowo Wieleń Krzyż Wielkopolski Drawsko Pomorskie Kalisz Pomorski

ŻALUZJE DREWNIANE

Idealny wybór dla domu

Solidne żaluzje z drewna na lata

Wytrzymałe żaluzje drewniane to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie tradycyjne, a zarazem ponadczasowe rozwiązania. Produkowane przez nas konstrukcje charakteryzują się podwyższoną trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nawet najbardziej intensywna eksploatacja nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia. Mamy pewność, że po wielu latach będą prezentować się zupełnie jak nowe. Duży nacisk kładziemy na jakość żaluzji. Staranne selekcjonujemy materiały oraz komponenty, tak aby wykonane osłony okien oraz drzwi były solidne i niepodatne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami oraz urządzeniami, dzięki czemu nawet najmniejsze detale są maksymalnie dopracowane. Zachwyci to osoby zwracające uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

- 01

Wysoka funkcjonalność

Rolmont to nie tylko szeroki wybór produktów, ale również korzystne ceny. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy nie chcą wydawać zbyt dużej ilości gotówki. Należy podkreślić, że nasze konstrukcje są w pełni funkcjonalne. Ich codzienna eksploatacja jest przyjemna oraz niekłopotliwa. W dużej mierze odpowiadają za to niezawodne mechanizmy opuszczania/podnoszenia żaluzji. Warto zaznaczyć, że lamele posiadają różnorodne szerokości. Nie bez znaczenia jest fakt, że mogą one odbijać nawet 70% światła słonecznego, co wspomaga utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu pomieszczenia. Docenią to w szczególności ci, którzy borykają się z nadmiernym nagrzewaniem wnętrz.

- 02

Precyzyjne wykończenie

Żaluzje drewniane Piła sprawiają wrażenie wyjątkowo luksusowych, jednak można zakupić je w bardzo korzystnej cenie. Jest to genialna propozycja dla tych, którzy chcą zrezygnować z zasłon lub standardowych rolet wewnętrznych. Stale rozbudowujemy nasz asortyment, tak aby każdy mógł znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Sklep sprzedaż żaluzji drewnianych w Pile to również profesjonalne doradztwo wyspecjalizowanej obsługi. Proponujemy również usługę montażu – wystarczy jedynie wskazać dogodny termin.

Bardzo wytrzymałe Żaluzje z drewna do domu mieszkania biura firmy. Duży wybór kolorów i odcieni. Gwarancja na lata.