Rolety Piła Plisy Żaluzje Markizy Shuttersy Wertikale Rolety Pionowe Wewnętrzne Biurowe Rolety Zewnętrzne Antywłamaniowe Elektryczne na Pilota Żaluzje Drewniane Zasłony Rzymskie Rolowane Bramy Garażowe Moskitiery Producent Rolet w Pile Dzień Noc na Wymiar na Zamówienie Chodzież Wałcz Złotów Trzcianka Czarnków Wągrowiec Budzyń Jastrowie Wyrzysk Ujście Szydłowo Wieleń Krzyż Wielkopolski Drawsko Pomorskie Kalisz Pomorski

SHUTTERSY

Idealny wybór dla Twojego pokoju

Żaluzje Shuttersy Rolety

Shuttersy to jeden rodzaj z okiennic wewnętrznych. Zależy od nich ilość światła dziennego – która zostaje wpuszczona do mieszkania, wygląd mieszkania oraz prywatność. Shuttersy wytwarza się głównie z drewna, jak i PCV. Regulacja zamontowanych shuttersów następuje przez poruszanie tzw.”patyka”, dzięki temu kontrolujemy ilość światła, które nadaje naszemu pomieszczeniu charakter. Shuttersy są coraz częściej wybierane przez dekoratorów i architektów, ponieważ są one nowoczesne, atrakcyjne oraz stanowią alternatywę dla tradycyjnych żaluzji. Kupując różnego rodzaju shuttersy w naszej firmie, masz gwarancję, że otrzymasz porządnie wykonany produkt, który starczy tobie i twojej rodzinie na długie lata. 

- 01

Komfort i wygoda

Okiennice wewnętrzne (shutters) są łatwe w użytkowaniu. Jest to zaleta, która pozwala utrzymać bardzo dobry poziom czystości. Odpowiednio uregulowane shuttersy wpuszczają do pomieszczenia ogrom promienii słonecznych co pozwala na oszczędności prądu w ciągu dnia. Inną zaletą okiennic jest izolacja. Świetnie potrafią zapewnić ochronę przed hałasem i czynnikami zewnętrznymi.

- 02

Stylowy wygląd

Shuttersy to bardzo uniwersalny rodzaj okiennic. Idealnie dopasowują się do każdego pomieszczenia niezależnie od gustu właściciela. Odpowiednio dobrane zapewnią ci lepszy i spokojniejszy komfort życia w twoim domu. Okiennice wpasowują się zarówno w styl np. vintage jak i nowoczesny. Wybierając z nami shuttersy, sprawimy aby kompletnie odmieniły wystrój twojego domu!

Nowoczesne Shuttersy Żaluzje na najwyższym poziomie jakości prosto od producenta, pomiar montaż sprzedaż. Sprawdź nasza ofertę.